ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

SZKOŁA NA LEŚNEJ POMAGA

Dyrekcja, wychowawcy, rodzice, pracownicy szkoły, a przede wszystkim wspaniali uczniowie 😍 odpowiedzieli na apel ks. Szymona, który w czasie rekolekcji zachęcał młodzież do zbiórki potrzebnych produktów dla pacjentów i pracowników szpitala w tym trudnym czasie.
W dniu 8 grudnia dyrektor szkoły – Monika Kozber, kierownik szkolenia praktycznego – Marcin Idaszek oraz ks. Szymon Jakób osobiście przekazali dary dla Szpital Powiatowy w Szamotułach 😷❤.
Zebraliśmy środki higieny🧼🧽, wodę 💦 dla pacjentów oraz personelu, a także ozdoby choinkowe 🎄dla oddziału dziecięcego👧🧑👶🥰. Pomagamy bo lubimy cieszyć się z radości innych😇😍.
Dziękujemy❗👏 Jesteście wszyscy wspaniali 🤩 i macie dobre serca❤❤❤. Szpital bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Na pewno zostanie ona w odpowiedni sposób wykorzystana.