ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Losy naszych absolwentów

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła wzięła udział w realizowanym przez firmy PBS Sp. z o.o. i Danae Sp. z o.o. ogólnopolskim projekcie „Monitorowanie losów absolwentów szkół zawodowych – II i III runda”. Badanie było jednym z etapów prac nad systemem monitorowania losów edukacyjno-zawodowych absolwentów szkolnictwa branżowego, rozwijanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Badanie kierowane jest do wszystkich szkół branżowych I stopnia, techników oraz szkół policealnych. W badaniu udział wzięła Dyrekcja szkoły: TECHNIKUM NR 1 oraz uczniowie ostatnich klas (tj. uczniowie, którzy zakończyli naukę w semestrze letnim, w roku szkolnym 2019/2020). Ankieta została udostępniona online. W podziękowaniu za udział w badaniu przekazane zostały upominki dla osoby koordynującej badanie oraz certyfikaty potwierdzające udział w badaniu.