ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Laboratorium edukacyjne ECDL w szkole na Leśnej

Współpraca z firmą Trol InterMedia z Wronek dała wymierne efekty, którymi chcemy się podzielić. Zaczęło się od udziału szkoły w programie „Klasa z ECDL” a od tego roku szkolnego Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach jest certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL, w którym mogą odbywać się egzaminy na „Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych”
Certyfikat to dedykowany, uznany na rynku pracy dokument, jasno i ściśle określający zakres kwalifikacji oraz potwierdzający ich poprawność z punktu widzenia technicznego oraz prawnego. Dokument jest rozpoznawalny w innych krajach, nie tylko w Polsce i posiada liczne międzynarodowe referencje.
Egzaminy w laboratorium będą organizowane zarówno na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym w tym z możliwością zdania ich w języku angielskim.