W dniach 15 i 19 marca 2019 r. uczniowie Szkoły na Leśnej uczestniczyli w Targach Eukacyjnych w Ostrorogu i Lubaszu. Na spotkaniu z przyszłymi absolwentami gimnazjum i szkoły podstawowej pani wicedyrektor Magdalena Walczak i pani Lucyna Szymankiewicz wraz z uczniami Jędrzejem Błażewiczem, Michałem Śmiglem oraz Rafałem Kubisiem przedstawili ofertę naszej szkoły. Przyszli absolwenci mają przed sobą trudny wybór szkoły, kierunku czy zawodu. Zespół Szkół na Leśnej to jedna szkoła, która daje wiele możliwości. Możliwość na zdobycie dobrego wykształcenia, zawodu, poznania wspaniałych ludzi, doświadczania nowych rzeczy, podejmowania wyzwań i zadowolenia z nauki. Dobre wyniki egzaminów zewnętrznych, zdobywanie nagród w konkursach i olimpiadach, współpraca z przedsiębiorstwami i uczelniami wyższymi, bogata oferta zajęć pozalekcyjnych oraz programy unijne to tylko kropla w morzu atrakcji i możliwości. Otwarta szkoła i miła atmosfera to atuty, które będzie można poznać w czasie dnia otwartego i podjęcia nauki na Leśnej.