Odbiór świadectw maturalnych odbędzie się w czwartek 4 lipca w sali nr 18 z wychowawcami.

Harmonogram:

13:00 - klasa 3s

13:30 - klasa 4m

14:00 - klasa 4i

14:30 - klasa 3cd

15:00 - pozostali absolwenci

24.06.2019 r. odwiedził nas absolwent z Firmy Wieland Electric – pan Rafał Łukowiak, który zapoznał się z aplikacjami sprzętu przekazanego wcześniej szkole dla potrzeb kształcenia technicznego w mechatroniku i automatyku. Nauczyciele zawodowcy – pan Tomasz Bednarek i Mateusz Ratuszyn zaprezentowali zmontowany sprzęt, który zimą został przekazany szkole. Projekt będzie kontynuowany we wrześniu wspólnie z umową.

„Wszystko ma swój początek i swój koniec, a każda chwila znika tak szybko, że nawet gdybyśmy chcieli ją zatrzymać przemija, znika nim zdążymy ją powspominać.”Tymi słowami uczniowie Szkoły na Leśnej rozpoczęli uroczysty apel kończący rok szkolny 2018/2019, na którym po raz ostatni żegnaliśmy klasy 3 wygaszanego gimnazjum,a pierwszy raz klasę 8 Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. W uroczystości wziął udział pan Kazimierz Michalak - członek Zarządu Rady Powiatu Szamotulskiego, Bartosz Roszak - prezes Wronieckiej Dychy, Marcin Wróbel - dyrektor KKS Lech Poznań, oraz Pani Karina Małecka - Koput przedstawiciel Rady Rodziców. Na początku uroczystości pani Dyrektor Monika Kozber podsumowała mijający rok szkolny i skierowała kilka słów do absolwentów. Życzyła im, aby dostali się do wymarzonych szkół i spełniali swoje marzenia. Najlepszym absolwentom wręczono świadectwa z wyróżnieniem i to właśnie oni dostąpili zaszczytu wpisania się w towarzystwie rodziców do ”Złotej Księgi” naszej szkoły.