Zasady konkursu

1. Organizatorem konkursu w ramach tygodnia profilaktyki jest Zespół Szkół Nr 1 we Wronkach.
  2. W konkursie mogą brać udział uczniowie i Rodzice uczniów uczęszczających do Szkoły .
  3. Zasadą konkursu jest zgłoszenie koktajlu wraz z przepisem na KOKTAJL OWOCOWY/WARZYWNY/OWOCOWO - WARZYWNY i dostarczenie go wraz z przepisem dnia 19.11.18r. w godzinach od 8.00 do 8.45 ( stołówka szkolna )
  4. W konkursie nie wezmą udziału koktajle bez przepisu i danych osobowych
  5. Rozstrzygnięcie konkursu będzie polegało na ocenie walorów smakowych, wizualnych i składowych przygotowanych koktajli i wyborze zwycięzcy przez Komisję powołaną przez Dyrektora szkoły.
  6. Oceny danego koktajlu zostaną przeprowadzone na arkuszu zbiorczym, na którym będzie podany tylko numer przepisu. Każdy juror otrzyma swój arkusz oceny.
  7. Zwycięzcą w danej kategorii będzie koktajl, który uzyska największą ilość punktów.
  8. Jeśli dostarczysz przepis oraz sposób jego przygotowania również w języku niemieckim lub/ i angielskim otrzymasz dodatkowo ocenę z języka obcego.
  9. Wyniki konkursu zostaną podane w ogłoszeniach - dziennik Librus