10 marca 2018r. przy okazji odbywającego się w naszej szkole Ogólnopolskiego Turnieju e-sportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech odbyły się także Otwarte Drzwi. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali wiele atrakcji, żeby odwiedzający nas goście mogli zobaczyć jak wygląda szkoła, gabinety, sale i zajęcia lekcyjne, a także jaką przygotowaliśmy ofertę edukacyjną i nowe możliwości. I tak m.in.: w sali mechatronicznej można było sprawdzić jak działają sprzęty i narzędzia techniczne oraz wyposażenie informatyczne i elektroniczne, w sali językowej odbywała się impreza pt.: Urodziny Świętego Patryka, w salach humanistycznych nauczyciele zorganizowali prezentację i polonistyczny bieg z przeszkodami, w sali matematycznej świętowano urodziny liczy Pi, w sali fizycznej odbywały się doświadczenia fizyczne, w chemicznej można było się przyjrzeć produkcji mydła, a w sali biologicznej podziwiać kolekcję owadów i oglądać sekcję dżdżownicy. Nasi goście mogli porozmawiać z uczniami klas licealnych i technicznych, a także poznać nauczycieli wszystkich przedmiotów. Mimo dużego zainteresowania, każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie, a przy okazji zobaczyć fanów e-sportu w czasie profesjonalnych zmagań indywidualnych i grupowych :)