Załącznik nr 2 do regulaminu LO

ikona wordjpg

W dniach 4.06 oraz 5.06  na obiektach w Popowie, odbędą się testy do klas sportowych na rok szkolny 2019/2020.

4.06 (wtorek), godzina 13.00 - nabór do I klasy LO rocznik 2004 oraz I klasy LO rocznik 2003

Załącznik nr 2 do regulaminu LO

Załącznik nr 2 do regulaminu

Załącznik nr 2 do regulaminu

EU             LEADER             Puszcza Notecka             PROW

Europejski Fudusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

___________________________________________________________________________________________________

Budowa bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. 'Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Budowa bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego” mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Poddziałanie: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: „Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Nr umowy o przyznaniu pomocy: 00258-6935-UM1510404/17 z dnia 06.06.2017 r.

Dyrekcja szkoły w porozumeniu z Radą Rodziców proponuje nastęujące ubezpieczenie dla uczniów - propozycja

Plan lekcjiimages nowy

EU             LEADER             Puszcza Notecka             PROW

5 lipca rozstrzygnięto przetarg na budowę 4-torowej bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal przy Zespole Szkół nr 1 we Wronkach. Wykonawcą zadania wyłonionym w postępowaniu przetargowym jest firma P. H.U INSTAL Marcin Kilichowski ze Złotowa.
W piątek 7 lipca natomiast,  Dyrektor Szkoły na Leśnej, Monika Kozber podpisała umowę na realizację inwestycji. Wkrótce ruszą pierwsze prace, które planowo powinny zakończyć się tuż przed nowym rokiem szkolnym.

Głównym celem operacji jest promocja walorów rekreacyjnych Powiatu Szamotulskiego, w tym obszaru Puszcza Notecka oraz upowszechnianie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez ogólnodostępność obiektów i stworzenie dogodnych warunków do korzystania z nich osobom z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu sprawności fizycznej w tym grupom defaworyzowanym  tj. osobom w wieku powyżej 50 r.ż. oraz młodzieży i osobom w wieku do 25 r.ż

Nowa bieżnia uzupełni bazę infrastruktury sportowej umożliwiając uczniom szkoły, a także mieszkańcom Wronek spędzanie czasu wolnego aktywnie i na sportowo. Dodatkowo bieżnia posiadać będzie certyfikaty IAAF pozwalające na rozgrywanie międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych.

Zadanie kosztować będzie 162.864,00 zł przy dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na poziomie 63,63% kosztów kwalifikowanych.

Fotorelacja zprac przy budowie bieżni.
Bieżnia na "Leśnej" gotowa, niebawem oficjalne otwarcie.
Uroczyste otwarcie bieżni lekoatletycznej na "Leśnej".