Projekt realizuje grupa 10 uczennic z klasy III eu w składzie:

• Magdalena Helpa - przewodnicząca grupy
  • Agata Zmywaczyk - zastępca przewodniczącej grupy
  • Natalia Jakobsze
  • Klaudia Jaros
  • Weronika Jakubowska
  • Kornelia Niewiedział
  • Zuzanna Piątek
  • Kornelia Tabaczyńska
  • Agnieszka Wejman

Paulina Ziemska

Przystępując do projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska" mieliśmy bardzo dużo pomysłów, które chcieliśmy realizować. Ostatecznie jednak po zastosowaniu metody "burzy mózgów” sprecyzowaliśmy nasz temat do "Rytmów natury”.

alt

Do tej pory w grupie projektowej pani Agnieszki Wilk odbyło się 8 spotkań, na których:

• wstępnie zapoznaliśmy się z działaniem platform wspierających projekt: system Yala, Google Apps, EPU;
  • po burzliwej dyskusji wybraliśmy temat: "Światło - blaski i cienie";
  • realizujemy pierwsze zadanie - wykonujemy fotografie świątecznych, świetlnych dekoracji, które widzieliśmy w miejscach, które w ostatnim świątecznym czasie zwiedziliśmy tworząc w ten sposób galerię; (planowany termin realizacji: do końca stycznia 2014).

III edycja projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska"

Od 3 grudnia 2013 roku rozpoczął się III i jednocześnie ostatni etap projektu "eSzkoła - Moja Wielkpolska". Przebrnęliśmy już przez formalności związane z przeszkoleniem opiekunów oraz wypełnieniem wniosków zgłaszających uczestnictwo uczniów. W tej edycji zaszczytną rolę opiekunów pełnić będą: p. Agnieszka Wilk, p. Justyna Starzonek oraz p. Marian Śliwa.