Uczniowski Klub Sportowy "Leśna"

ul. Leśna 17, przy Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach

tel./fax: 067/ 254 02 1364-510 Wronki

W listopadzie 2008 roku grupa nauczycieli pracujących w ZS nr 1 we Wronkach wraz z rodzicami dzieci uczących się w tej szkole powołała do życia Uczniowski Klub Sportowy. Nawiązując do znanego powszechnie adresu nazwaliśmy go UKS „Leśna”.

Chcemy poprzez jego działalność propagować zdrowy styl życia, zachęcać do uprawiania sportu, umożliwiać udział w zdrowej sportowej rywalizacji i pomagać w odkrywaniu i rozwijaniu ukrytych czasami możliwości.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci uczących się w naszej szkole i obejmuje na początku naszej działalności dwie dyscypliny: taniec i koszykówkę. Oczywiście w miarę rozwoju naszego klubu ofertę tę będziemy starali się rozszerzać o inne dyscypliny kierując ją także w kierunku dzieci będących uczniami innych szkół.

SEKCJA TANECZNA SEKCJA KOSZYKÓWKI