Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zawody oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

08 listopada w Szamotu łach uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunem Moniką Kinowską wzięli  udział w czwartym biegu Grand Prix Powiatu Szamotulskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Skromna reprezentacja pokazała się  z jak najlepszej strony: Karolina Wasik oraz Jakub Biniek zwyciężyli w swej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Duks, zdobywając II miejsce oraz Marcin Winiecki  miejsce IV.

Edycja ZIMA była ostatnim biegiem w II  Grand Prix Powiatu Szamotulskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Bardzo dużym sukcesem naszych zawodników było zakwalifikowanie się do klasyfikacji generalnej, w której Bartosz Babik uplasował się na VI miejscu, a Jakub Biniek na miejscu I. Opiekunka całej grupy, Monika Kinowska, również czynnie brała udział w zawodach zwyciężając cykl GP.

Duże gratulacje dla młodych i „starszych” sportowców reprezentujących barwy naszej szkoły. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku sukcesów będzie jeszcze więcej.

{gallery}zawody{/gallery}