W sobotę 25 października odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt na hali sportowej przy Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach.

Ze Szkoły na Leśnej zgłoszone zostały dwie drużyny. Dziewczęta dzielnie reprezentowały NASZĄ szkołę! Zespół "Szkoła na Leśnej I" w  skład której wchodziła: kapitan Weronki Cygan, Skrzypkowiak Wiktoria, Zielińska Marta, Wilde Julia, Balcerek Olga, Remisz Sandra, Krzyżaniak Joanna zdobyły miejsce VI. Zespół "Szkoła na Leśnej II" w składzie: Grześkowiak Nicole, Raschkov Vanessa, Szczepska Sandra, Jądrzyk Wiktoria, Przybysz Angelika, Filipiec Julia, Roman Julia wraz z kapitanem Wiktorią Ferfet uplasowały się na IX miejscu.

Serdecznie gratulujemy NASZYM siatkarkom sukcesu i czekamy na kolejne rozgrywki.