Już od czterech lat uczniowie Szkoły na Leśnej pomagają w organizacji SAMSUNG PÓŁMARATONU. W tym roku wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie spotkała super niespodzianka ze strony organizatora imprezy firmy Samsung i patrona Pana Starosty Pawła Kowzana.

Zeszłoroczni i tegoroczni wolontariusze zostali zaproszeni na koncert Grzegorza Hyżego, który odbył się 8 października w szamotulskiej hali Nałęcz.

Zespół zaprezentował niezwykle energetyczne piosenki ze swojej debiutanckiej płyty „Z całych sił.” Koncert wywołał uśmiechy na twarzach uczestników, gdyż już od samego początku udzieliła się wszystkim pozytywna energia wokalisty. Oszałamiające show zostało zakończone gromkimi oklaskami.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy brać udział w organizacji półmaratonu. Pomaganie w tak ogromnym przedsięwzięciu daje nam dużo radości i umożliwia zdobycie nowych doświadczeń. Liczy się przecież nie tylko dobra zabawa ale również możliwość rozwijania umiejętności i zespołowa praca w słusznej sprawie.

Marzena Gromadzińska kl. III c