Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sprzatanieswiata oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wraz z początkiem kalendarzowej jesieni młodzież ze Szkoły na Leśnej, jak co roku, włączyła się do akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. W dniach 22 – 26 września uczniowie klas gimnazjum oraz klas liceum i technikum pod opieką wychowawców zajęli się porządkowaniem terenów wokół szkoły. Przekazane przez Urząd Miasta i Gminy Wronki  worki i gumowe rękawiczki bardzo się przydały. Młodzież zebrała sporo śmieci w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, a także wzdłuż ulicy Leśnej, Rzecińskiej i drogi w kierunku wsi Jasionna.

Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i którym zależy na ochronie środowiska, propagowaniu idei ograniczenia ilości wytwarzanych śmieci oraz selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów.

{gallery}sprzatanieswiata{/gallery}