Nowy rok szkolny Zespół Szkół na Leśnej rozpoczął serią spektakularnych sukcesów sportowych:

30 września na Poznańskiej „Olimpii” w Indywidualnych Mistrzostwach Rejonów w Lekkiej Atletyce Tomasz Kaczmarek zakwalifikował się do finału wojewódzkiego w biegu na 100m wygrywając serię z czasem 11.91, w sztafecie 4x100m reprezentacja szkoły w składzie: Mateusz Duda, Damian Roszczyk, Krzysztof Wieczorek  Bartosz Tetych, zajęła I m. i przeszła do finałów.

Również  23 września  w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Lekkiej Atletyce uczniowie Zespołu zaznaczyli swoją obecność zajmując miejsca na podium: Tomasz Kaczmarek zajął I miejsce  w biegu  na 100m, Mateusz Duda III miejsce w biegu na 100m, Bartosz Tetych III miejsce w biegu na 800m, Damian Roszczyk II miejsce w biegu na 200m. Również reprezentacja w  sztafecie 4x100m w składzie Mateusz  Duda, Krzysztof Wieczorek, Zagórski, Dawid Kaczmarek, okazała się niepokonana zdobywając I miejsce  na podium.

Trudno się dziwić, że sportowcy z Leśnej idą jak burza, jest to bowiem jedna z tych dziedzin, z których szkoła słynie nie tylko w powiecie i województwie.

Życzymy dalszych sukcesów!

Bardzo dziękujemy Zespołowi Szkół nr 2 za użyczenie zdjęć naszych zawodników!