W dniach od 30 czerwca do 11 lipca w naszej szkole odbywały się półkolonie dla uczniów. Organizatorami przedsięwzięcia i zarazem opiekunami grupy były panie Iwona Woźniak i Kinga Bujna.

Każdego dnia uczniowie mieli zaplanowane inne atrakcje. Co takiego się działo? Można by długo wymieniać: bieg na orientację, ognisko z kiełbaskami i strzelanie z łuku; ścianka wspinaczkowa; wyjazd nad jezioro; lekcja muzealna w terenie; podchody; piknik przy szkole; rejs galarem; wyjazd do Poznania;  lekcja z leśnikiem; kino w WOK-u; gry i zabawy integracyjne…

Zarówno dla nas, jak i dla uczniów był to wspaniały czas. Niesamowitą atmosferę półkolonii najlepiej oddają zamieszczone w galerii zdjęcia.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy:

- Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej we Wronkach za sfinansowanie całego przedsięwzięcia,

- Wronieckiemu Ośrodkowi Kultury oraz Muzeum Ziemi Wronieckiej,

- Nadleśnictwu Wronki,

- p. Szymonowi Szwed –  ścianka wspinaczkowa w Lubaszu,

- p. Wojciechowi Wardędze – pobyt i liczne atrakcje w Goraju,

a przede wszystkim dziękujemy Wam, Drodzy Uczestnicy, za: codzienny uśmiech, poczucie humoru, życzliwość, zaangażowanie, kreatywność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Kolejne Wakacje z Leśną już za niecałe 10 miesięcy. Do zobaczenia!