Turniej zorganizowany przez naszych gimnazjalistów , w ramach projektu zebrał spora rzeszę uczniów naszej szkoły, zarówno z gimnazjum, liceum jak i technikum.  W piątkowy wieczór rozegranych zostało dziesięć meczy systemem „każdy z każdym”.  Drużyny występowały pod  nazwami : KRZYŻAK TEAM, KACZY, OLEJ I PRZYJACIELE, HUSARIA ADAMA, GIMBAZA , TRZECIA RP. Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy Trzeciej RP, którzy to wygrali wszystkie mecze turnieju w składzie : Jeremiasz Piątek, Młynarczyk Mateusz, Pupiec Mikołaj, Kuba perz i Karol Przybysz. Otrzymali okolicznościowy puchar i przygotowane dyplomy. Organizatorami imprezy byli : Dawid Perz, Adam Salski, Szymon Wachowiak, Kacper Tyczyński i Szymon Roszak. Opiekę nad całością sprawował Maciej Trojanek.

Na zdjęciach uczestnicy i zwycięska ekipa Trzecia RP.