Dość duża liczba naszych uczniów bo aż 25 wzięło w tym roku udział w ulicznych biegach majowych w czasie Dni Wronek. Dwukrotnie stawaliśmy na podium – drugie miejsce w swojej kategorii zajął Błażej Radzi a trzecie Patryk Duks. Startowali jeszcze : chłopcy -Łukasz Serba, Wójtowicz Patryk, Mikołaj Pupiec, Paweł Nowak, Mateusz Radzi, Adam Machaj, Michał Woźniak, Maciej Machaj, Mateusz Sawala, Bartek Babik, dziewczyny – Ala Stani, Natalia Chmurak, Agnieszka Turowska, Patrycja Miężał, Weronika Cygan, Julia Citkowska, Marta Drzewiecka, Wiktoria Ferfet, Sandra Remisz, Agnieszka Weidemann, Laura Wydarta i Patrycja Błaszkowska. Wszyscy nasi uczniowie pobiegli dzielnie, wszyscy ukończyli bieg (co najważniejsze) i nikt nie przybiegł ostatni.  Opiekunem grupy biegaczy był Maciej Trojanek.