22.05.2014 grupa projektowa z Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach w ramach projektu „e-szkoła Moja Wielkopolska”  wraz z opiekunem p. Justyną Starzonek udała się do Prywatnego Przedszkola  „Mali Odkrywcy”  aby tam właśnie zaprezentować swój projekt  pt. „ Rytmy Natury”.  W prezentacji projektu uczestniczyły: grupa pięciolatków, czterolatków i trzylatków.

W ramach spotkania dzieci:

- usłyszały o zjawiskach występujących w przyrodzie przygotowane przez Darię Bak, a przedstawione przez uczennice Zuzannę Truchel;

- zobaczyły na rzutniku ciekawe prezentacje multimedialne przygotowane przez wszystkich uczestników;

- obejrzały 4 wspaniałe choreografie taneczne precyzyjnie przygotowanie do żywiołów: ( wody, powietrza, ognia i ziemi);

- rozwijały umiejętności taneczne podczas wspólnej zabawy.

Wszyscy,  mali jak i duzi bardzo świetnie się bawili. Zabawy nie było końca.