Dnia 19.05.2014 odbył się w naszej szkole Konkurs Językowy dla Gimnazjum. Oprócz uczniów naszej szkoły, wzięły w nim również udział dzieci z Gimnazjum w Obrzycku oraz z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. Uczestnicy pisali prace z języka angielskiego lub niemieckiego. Oczekując na wyniki, zwiedzili szkołę i poczęstowali się przygotowanym dla nich drugim śniadaniem. Najlepsi okazali się: A.Sokołowska, A.Wrzawiński (Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta) i A.Skobel (uczennica naszej szkoły) z języka angielskiego oraz Z. Woźniak i P. Zych (uczennice naszej szkoły) z języka niemieckiego. Gratulujemy zwyciezcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wydawnictwom, dzięki którym mogliśmy wręczyć ciekawe nagrody.