Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)

REGULAMIN  KIERMASZU  UŻYWANYCH  PODRĘCZNIKÓW W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1

IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH

1. Używany podręcznik może sprzedać na kiermaszu każdy uczeń naszej szkoły lub jego rodzice (opiekunowie).
  2. Do sprzedaży przyjmowane będą wyłącznie podręczniki obowiązujące w naszej szkole w następnym roku szkolnym. Nie przyjmujemy ćwiczeń.
  3. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży przyjmowane będą w internacie 16 czerwca od godz. 12.00
  4. W każdym podręczniku przeznaczonym do sprzedaży należy wpisać ołówkiem  następujące dane: imię i nazwisko ucznia, klasę do której uczęszcza oraz cenę.
  5. Dodatkowo na osobnej kartce należy oddać listę podręczników przeznaczonych do sprzedaży wraz z cenami potwierdzoną podpisem przyjmującego nauczyciela.
  6. Sprzedaż podręczników odbędzie się we wtorek 24 czerwca od godz. 11.00 w szkole na parterze.
  7. Odbiór pieniędzy i podręczników, które nie zostały sprzedane – 25. 06. 2014 r. (środa).
  8. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wyceniają uczniowie wraz z rodzicami. Przy wycenie należy wziąć pod uwagę stan książki. Zbyt wysoka cena może spowodować, że książka nie znajdzie nabywcy.
  9. Zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia na kiermasz zbyt zniszczonego podręcznika.

10.  Jeżeli książki nie znajdą nabywcy na kiermaszu, właściciel po konsultacji z rodzicami może przekazać je do biblioteki             szkolnej. Z nowym rokiem szkolnym zostaną one przekazane lub wypożyczane uczniom.

11.  Wszelkich informacji na temat kiermaszu udzielają: p. Jolanta Góral i p. Hanna  Dziubakiewicz